Esti aici: Home > Evenimente > Stiri > TRANSPORT PENTRU ELEVII CARE STUDIAZA IN CONSTANTA

La sediul Primariei Techirghiol au ajuns mai multe solicitari din partea elevilor si parintilor care fac referire la o cursa rapida Techirghiol-Constanta, pentru elevii care urmeaza cursurile la unitati de invatamant din municipiul Constanta. In urma demersurilor facute catre transportatorii locali va putem spune urmatoarele:

1. Incepand cu data de 24 Septembrie, societatea de transport Transevren a pus la dispozitie o cursa rapida Techirghiol -Constanta.

2. Programul de plecare este urmatorul:

Ora 6,50  Gradinita 2 Techirghiol

Ora 7 Centru

Destinatia Gara, ora 7,20

3. Pentru aceasta cursa sunt valabile abonamentele Transevren.

Reamintesc faptul ca aceasta cursa este dedicata elevilor din Techirghiol, care urmeaza cursurile unitatilor de invatamant din municipiul Constanta.

De asemenea, elevii care doresc mai multe detalii o pot contacta pe facebook pe domnisoara Jitariu Alexandra. Dorim pe aceasta cale sa le multumim domnisoarei Jitariu Alexandra si doamnei Caranica Iuliana pentru implicare!